Pozycjonowanie/ Szablony/ Newsletter

 ZDJĘCIA,OBRAZY I GRAFIKI

 Do kupienia ponad 16 milionów zdjęć, obrazów i grafik wektorowych w bardzo wysokiej jakości.

 9zł brutto za sztukę!

 W ofercie posiadmy także róznorodne klipy wideo które pomoga ci stworzyć Twój niepowtarzalny projekt.

NEWSLETTER

W cenie stronny www (249zł) możemy dodać darmowy newsletter do którego będą się mogli zapisywać twoi przyszli klienci (wystarczy że podadzą swój adres email) lub możemy stworzyć dla ciebie specjalny newsletter (z panelem edytora tekstu) Koszt takiego newslettera to 129zł Zaletą jego jest to że sam wprowadzasz tekst/promocję jaka na daną chwilę jest dla ciebie potrzebna. Powstaje w ten sposób profesjonalny i niepowtarzalny twój własny newsletter.

POZYCJONOWANIE

Pozycjonowania już od 23 zł miesięcznie za frazę! Umowa na czas nieokreślony z możliwością miesięcznego wypowiedzenia!

Wystarczy że podasz nam frazy które inteesują cie do pozycjonowania i adres twojej strony www którą chcesz pozycjonować a my wyślemy ci szczegółową wycenę.Przekanasz się że mamy bardzo TANIE i KONKURENCYJNE CENY. Wysokie EFEKTY! w TOP 10.. Jeśli nie bedziesz zadowolony z współpracy i efektów w każej chwili możesz wypowiedzieć umowę.

1. Początek współpracy

Pozycjonowanie jest ustalane i wyceniane indywidualnie dla każdego klienta. Zaproponujemy frazy kluczowe, których pozycjonowanie skutecznie wypromuje Twoją stronę internetową w wyszukiwarce Google.pl, podnosząc jej pozycję.

2. Przygotowanie wyceny

Przygotujemy wycenę, która będzie zależna głównie od popularności wybranych słów i fraz kluczowych, a tym samym trudności procesu pozycjonowania .

3. Pozycjonowanie

Aby proces pozycjonowania był jak najbardziej efektywny, przeprowadzimy audyt Twojej strony, przedstawimy Ci propozycję zmian w jej strukturze oraz treści na stronie – wszystko po to, aby wybrane słowa i frazy kluczowe skutecznie wypromowały Twoją stronę.

4. Wzrost liczby odwiedzin na stronie i wzrost Twoich zysków

Obserwuj jak zwiększa się ilość odwiedzin Twojej strony. Efekty pozycjonowania warto monitorować. Jednak to zwiększające się zyski są potwierdzeniem skutecznego pozycjonowania Twojej strony.

5. Raporty i TOP 10

1-wszego każdego miesiąc otrzymają Państwo na meila raport z efektywności pozycjonowania. Gdzie na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google będzie pokazana wybrana przez państwa fraza i jej pozycja na danym miejscu. Miejsce naszej wybranej frazy w danym miesiącu może być różne: drugie, trzecie, czwarte, pierwsze czyli najlepsze.My zapewniamy i gwarantujemy Państwu że wybrana fraza po pewnym czasie pozycjonownia zawsze znajdować się będzie w pierwszej dziesiątce na pierwszej stronie wyszukiwarki Google czyli w tzw. TOP 10.

TOP 10- to dziesięć pierwszych miejsc wyświetlających sie na pierwszej stronie wyszukiwarki Google.