Banery

Banery mamy w MEGA NISKIEJ CENIE NAPRAWDĘ MEGA...

Cena jest uzależniona od ilości  banerów (ich łącznej ilości zamówionych metrów kwadratowych) oraz od wymiaru każdego poszczególnego zamówionego baneru.

Żeby wysłać Państwu wycenę potrzebujemy znać dokładny wymiar baneru i ilość każdego nich.  

ZAPRASZAM PO WSZELKIE WYCENY z tego działu

BANER STANDARD Frontlight laminowany 510gr, włókna 500na500, jednostronny, pełen kolor o szerokość zadruku 3,2m, boki zgrzewane na gorąco i oczkowany co 50cm( OCZKOWANIE STANDARD ale możemy za dodatkową opłatą oczkować ci ile się chce)

BANER VIP powlekany, produkcji europejskiej, o gramaturze 510g/m2. Charakteryzuje się wysoką jakością bieli, a także zwiększoną wytrzymałością (włókna 1000x1000). Dodatkowym atutem jest MATOWOŚĆtego baneru - nie daje refleksów światła.

BANER ULTRA ECO o gramaturze 510 g/m2. Reklama drukowana w trybie szybkim. Baner jest oczkowany bez uprzedniego zgrzewania. Przeznaczona głównie na krótkoterminowe kampanie lub używana w miejscach nienarażonych na uszkodzenia mechaniczne. Ze względu na ekonomiczny charakter produktu, wycinany ręcznie lub przez automat z nożamy wzdłużnymi trapezowymi, a poprzecznymi gładkimi.

BANER EXCLUSIVE o gramaturze 510 g/m2. Rozwiązanie dla najbardziej wymagających Klientów. Podwójny zadruk w podwyższonym nasyceniu i rewelacyjnej jakości, która jest kontrolowana szczegółowo na czterech etapach produkcji.

BANER ODBLASKOWY o gramaturze 510 g/m2. Świetnie widoczny baner o strukturze plastra miodu. Doskonała, widoczna w nocy reklama.

BANER BLOCKOUT o gramaturze 440 g/m2. Baner z czarną membraną, dzięki której światło z tyłu nie przebija przez materiał. Mocny i bardzo dobry materiał do wielu zastosowań.

Siatka MESH dziurkowany o gramaturze 270 g/m2. Doskonała do dużych powierzchni w miejscach narażonych na silny wiatr ponieważ przez to ze jest podziurkowany przepuszcza wiatr i nie powoduje jego zerwania.

 

Każdy baner możemy pokryć laminatem płynnym (kolory bardziej wyraziste „soczyste” zwiększona odporność na warunki atmosferyczne zwłaszcza na słońce nie blakną tak szybko

Szerokość jednego brytu bez zgrzewania to max 310 cm, długość max 50 m; szersze banery zgrzewane są z części.

Banery do 250 cm szerokości pakowane są na rolce!!, większe banery składamy i pakujemy  w kostkę! chyba że klient zażyczy sobie wysyłkę też w rolce (wtedy trzeba wyliczyć indywidualny koszt transportu)